چاپ        ارسال به دوست

همسر شهید حججی:

نیروی داعش اسیر دست «محسن»

همسر شهید محسن حججی گفت: شهید حججی در واقع چیزی زیباتر از دنیا دید که رفت و این شخصیت شهادت، خداوند و یک زیبایی خاصی را دیدند که رفت.

به گزارش پایگاه 598، زهرا عباسی همسر شهید حججی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به حرکت همسرش برای دفاع از حرم حضرت زینب (س) اظهار داشت: من زمانی که همسرم را به سمت حرم حضرت زینب (س) و برای دفاع از حرم حضرت زینب آماده کردم، ایشان را به حضرت زینب (س) هدیه کردم و از خداوند خواستم تا این هدیه را از من قبول کند.

وی ادامه داد: در واقع همین تقاضا را از حضرت زینب (س) نیز داشتم.

همسر شهید حججی در خصوص اینکه شهید حججی چگونه فرزند دو ساله و خانواده اش را رها کرد و به جبهه نبرد حق بر علیه باطل رفت نیز گفت: شهید حججی همیشه یک جمله را بیان می کردند و آن این بود که «غرق دنیا شده را جام شهادت ندهند» و در واقع ایشان شهادت، خدا و زیبایی را دیدند که از این دنیا دل کندند.

وی در خصوص حرفه و شغل شهید حججی قبل از سفر به سوریه نیز گفت: محسن پیش از قبل از سفر به سوریه در ابتدا فروش کتاب انجام می داد و پس از آن به استخدام سپاه پاسداران درآمد.

عباسی ادامه داد: البته این شهید به صورت پاره وقت کار کتابفروشی را نیز انجام می داد و نکته قابل توجه این بود که هزینه آن را برای اردوهای جهادی کنار می گذاشت.

وی در بخش پایانی سخنان خود در خصوص زمانی که خبر شهادت همسرش را شنید و واکنش مردم به این خبر اظهار داشت: به همه یک حس غرور دست داده بود و فکر می کردند که داعشی ملعون اسیر دست شهید محسن حججی شده و انگار نه انگار که محسن اسیر است و چون این حس بود همه خبر شهادتش را تبریک می گفتند.


٠٩:٢٨ - 1396/05/23    /    شماره : ١٤٦٦٢    /    تعداد نمایش : ١٩٤خروج