چاپ        ارسال به دوست

ماجرای اعتراض فینالیست خنداننده‌شو

نکته جالب توجه در این زمینه اعتراض مجید افشاری یکی دیگر از کمدین‌های راه‌یافته به مرحله فینال خنداننده شو، نسبت به بعضی از برخوردها در پشت صحنه برنامه خندوانه بود.

 

به گزارش پایگاه 598، شب گذشته نتایج فینال مسابقات خنداننده شو بعد از 4 ماه برگزاری بالاخره اعلام شد تا میثم درویشان‌پور کمدینی باشد که به عنوان برنده این رقابت معرفی شود.

اما خبر لو رفتن نتایج فینال درست چند ساعت مانده به پخش این قسمت از برنامه خندوانه، خبری بود که انتشار آن توسط یک رسانه تخصصی حوزه سینما همچون بمب در فضای مجازی پیچید و البته شائبه‌هایی را در ارتباط با دلایل دستیابی این سایت به این خبر مهم مطرح کرد.

با این همه نکته جالب توجه در این زمینه اعتراض یکی دیگر از کمدین‌های راه‌یافته به مرحله فینال، نسبت به بعضی از برخوردها در پشت صحنه برنامه خندوانه بود. مجید افشاری که همراه با درویشان‌پور راهی مرحله نهایی این مسابقات شده بود با انتشار یک متن در صفحه شخصی خود در ارتباط با موضوع کمک و همراهی نویسندگان برنامه خندوانه با همه کمدین‌ها، آن را یک دروغ بزرگ دانست!

متن کامل اعتراض افشاری به عدم همراهی و حتی کارشکنی تیم نویسندگان برنامه خندوانه! در تصویر آمده است:١١:٣٠ - 1396/05/25    /    شماره : ١٤٦٨١    /    تعداد نمایش : ١٤١خروج