چاپ        ارسال به دوست

فرمانده سپاه: ترامپ مطمئن باشد با دولت‌ یکدل هستیم

فرمانده کل سپاه پاسداران با تأکید بر یکسان بودن جهت‌گیری دیپلماتیک و دفاعی جمهوری اسلامی ایران، خطاب به رئیس‌جمهور امریکا گفت:«آقای ترامپ مطمئن باشند که ما با وزارت امور خارجه و دولت‌مان یکی هستیم و دل‌هایمان یکی است.»


به گزارش پایگاه 598 به نقل از ایرنا، سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری شامگاه دو‌شنبه در خاتمه نشست هماهنگی برگزاری مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که در محل مجلس خبرگان رهبری برگزار شد، در جمع خبرنگاران افزود: در اعلام مواضع علیه دشمنان و دشمنی‌های دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران هماهنگی در همه بخش‌های کشور وجود دارد؛ هرچند ممکن است بیان آنها با هم تفاوت داشته باشد. فرمانده کل سپاه پاسداران اظهارداشت: توان مناسبی در عرصه‌های سیاسی، دفاعی و اجتماعی کشور وجود دارد.


سرلشکر جعفری با اشاره به مواضع وزیر امور خارجه کشورمان خاطرنشان کرد: این مواضع را بخش‌های دفاعی و امنیتی نیز دارند اما ممکن است نوع گویش و بیان‌ها متفاوت باشد. وی گفت: دشمنان جمهوری اسلامی نیز به خوبی مطلع هستند که همه مسئولان نظام در دفاع از آرمان ها، ارزش ها، اقتدار ملی و توان دفاعی و امنیتی همدل و همزبان هستند اما ممکن است نوع گویش‌های‌شان متفاوت باشد.
     
قدرت بزرگ منطقه‌ای و جهانی شده‌ایم
فرمانده کل سپاه پاسداران همچنین در نشست هماهنگی برگزاری مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: ما نمی‌توانیم ادعا کنیم تمام اهداف انقلاب را محقق کردیم و باید دستاوردهای داخلی و خارجی انقلاب را تفکیک و دقت کنیم که دستاوردهای انقلاب را صادقانه به مردم تبیین کنیم و اهدافی را که به آنها نرسیدیم، به مردم بگوییم.

وی با اشاره به اینکه در بعد دستاوردهای خارجی، جمهوری اسلامی به قدرت بزرگ منطقه‌ای و جهانی تبدیل شده و توانسته است زمینه ساز بیداری اسلامی در منطقه شود، اظهار داشت: در بعد داخلی با اینکه شاهد پیشرفت‌‌هایی بوده‌ایم، با این حال کم‌کاری‌ها و غفلت‌های زیادی صورت گرفته و در بعد داخلی نتوانسته‌ایم آنچنان که باید آرمان‌‌ها و اهداف انقلاب اسلامی را تجلی ببخشیم.


١٨:٥٧ - 1396/07/18    /    شماره : ١٥٠٣٧    /    تعداد نمایش : ٤١٤خروج