چاپ        ارسال به دوست

تیتر جالب رسانه اسپانیایی؛

۳ مهاجم اتمی ایران که ترامپ هم حریفشان نمی‌شود

رییس جمهور آمریکا با تصمیماتش نمی تواند علیرضا جهانبخش، کریم انصاری فرد و سردار آزمون را متوقف کند.


به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، این رسانه اسپانیایی نوشت: خوسو سسما کاملا کی‌روش را درک می‌کند و به خوبی تیم سرمربی پرتغالی را می‌شناسد، چون در فصل‌های طولانی مدت در تهران با او در یک هتل اقامت داشته است. بدنساز اسپانیایی دست راست جواد نکونام، کاپیتان سابق تیم ملی و سفیر فوتبال ایران در لالیگا، در دو تیم حاضر در لیگ ایران بود. او گفت: فوتبالیست‌های ایرانی اهمیت کمی به تغذیه و استراحت خود می‌دهند و امکانات ورزشی آن‌ها در سطح بالایی نیست. آن‌ها می‌توانند خود را به عنوان یک قدرت در جهان مطرح کنند، چون بازیکنان توانمندی دارند که با تمام وجود در زمین بازی می‌کنند، اما اهمیت کمی به اصول اولیه می‌دهند.


فوتبال ایرانی به فراتر از مرز‌ها گسترش پیدا کرده است و  موفقیت تیم ملی به بازیکنان لژیونر بستگی دارد به خصوص علیرضا جهانبخش، کریم انصاری فرد و سردار آزمون. این سه بازیکنان بدون هیچ مشکلی از دفاع عمان، ترکمنستان، گوام و هند عبور کردند و ایران توانست با اختلاف گل زیادی برابرشان پیروز شود. باید دید این سه مهاجم چه عملکردی برابر سه حریف تیم ملی در جام جهانی خواهند داشت.


سسما در ادامه گفت: ایرانی‌ها در ضربات آزاد و محوطه جریمه خطرناک هستند و اسپانیا نباید نسبت به آن بی اهمیت باشد، چون آن‌ها بازیکنانی هستند که برای هر توپ می‌جنگند. کی روش به خوبی توانسته است تیمش را آماده کند و به لطف مهاجمانش تیمی نیست که فقط خوب دفاع می‌کند.


او به تماشاگران ایرانی اشاره کرد و گفت: آن‌ها خیلی پر شور هستند. فوتبال برای اغلب آن‌ها تنها علاقه است و با تمام وجود تشویق می‌کنند.

سیاست در فوتبال نقشی ندارد و تصمیمات ترامپ نمی‌تواند سه مهاجم اتمی ایران یعنی جهانبخش، انصاری فرد و آزمون را متوقف کند.


١٠:٤٤ - 1397/03/23    /    شماره : ١٧٣٨٥    /    تعداد نمایش : ٦٣خروج