چاپ        ارسال به دوست

داور سمنانی لیگ برتر: فغانی توانمندی قضاوت در فینال جام جهانی را دارد/ تیم داوری ایران فراتر از آسیاست

حسین زرگر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان با اشاره به احتمال قضاوت فغانی در مرحله پایانی جام جهانی اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شد تیم داوری ایران در رقابت‌های جام جهانی قضاوت‌های خوبی انجام دهد.

وی با اشاره به اینکه علی‌رضا فغانی به همراه سخندان و منصوری تا الآن از اعتبار ایران دفاع کرده و قضاوت‌های خوبی به نمایش گذاشته‌اند، افزود: تیم داوری ایران در جام جهانی روسیه ثابت کرد که فراتر از آسیاست.

داور سمنانی لیگ برتر فوتبال کشورمان اضافه کرد: فغانی بدون تحت تأثیر قرار گرفتن نام ستارگان فوتبال جهان، دیدار فرانسه- آرژانتین را صوت زد.

زرگر با بیان اینکه تیم داوری ایران شخصیت قضاوت در مرحله پایانی جام جهانی را دارد، تصریح کرد: داوران ایرانی تا الآن قضاوت‌های خوبی را برابر تیم‌های بزرگ جهان انجام داده‌اند.

وی با اشاره به اینکه کلاس داوری تیم ایرانی حاضر در جام جهانی رسانه‌ها را تحت تأثیر قرار داده است، اضافه کرد: فغانی در صحنه جام جهانی با اعتماد به نفس و جدیت بالایی صوت می‌زند.

 

داور سمنانی لیگ برتر فوتبال کشورمان با تأکید بر اینکه تیم داوری ایران شامل فغانی، سخندان و منصوری باید الگویی برای داوران ما در مسیر حرفه‌ای داوری باشند، اظهار کرد: باید در آینده شاهد حضور داوران ایرانی در عرصه‌های بین‌المللی باشیم و امیدواریم فغانی و تیم داوری ایران را در فینال جام جهانی ببینیم.


٠٧:٤٧ - 1397/04/20    /    شماره : ١٧٥٧٢    /    تعداد نمایش : ٨٢خروج